9:00 - 17:00

Час роботи Пн - Пт

+38067 318 7786

Номер для безкоштовної консультації

Facebook

Чи можна оформити дарчу на неповнолітню дитину?

     Так, можна. Цивільний кодекс України не встановлює вікових обмежень для укладення договору дарування. Стаття 720 передбачає, що сторонами договору дарування можуть бути в т.ч. фізичні особи, юридичні особи, держава Україна, територіальна громада. Але, зверніть увагу, що укладати договори, які підлягають нотаріальному посвідченню  від імені неповнолітніх можливо тільки за згодою батьків (осіб, які їх замінюють) та з дозволу органу опіки та піклування.      Адвокати компанії «Вікторем» допоможуть Вам розібратися в особливостях договорів та обрати для Вас оптимальний варіант....

Читати далі

Розписка без нотаріального посвідчення недійсна?

     Розписка, яка не була посвідчена нотаріусом теж має юридичну силу. Майте на увазі, що нотаріус посвідчує тільки підпис позичальника і в жодному разі не підтверджує факт передачі грошей чи майна. Для підсилення функції розписки можна скласти її у присутності свідків, які засвідчують відповідний факт своїми підписами. Наявність таких свідків спрощує процес надання доказів під час судового розгляду.      Спеціалісти юридичної компанії «Вікторем» допоможуть Вам правильно скласти відповідну розписку, а при необхідності – захистити Ваші права та інтереси в суді....

Читати далі

Як прийняти на роботу іноземця?

       В Законі України «Про зайнятість населення» зазначено, що роботодавці мають право на застосування праці іноземців та осіб без громадянства на території України на підставі дозволу, що видається територіальними органами центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері зайнятості населення та трудової міграції (Державна служба зайнятості). Без такого дозволу можливо працевлаштувати, наприклад, іноземців, які постійно проживають в Україні. А от працевлаштування іноземців без дозволу тягне за собою накладення чималих штрафних санкцій....

Читати далі

До якого суду подавати заяву про розлучення?

     Відповідно до статті 28 Цивільно-процесуального кодексу України, позови про розірвання шлюбу можуть пред’являтися за зареєстрованим місцем проживання чи перебування позивача також у разі, якщо на його утриманні є малолітні або неповнолітні діти або якщо він не може за станом здоров’я чи з інших поважних причин виїхати до місця проживання відповідача. За домовленістю подружжя справа може розглядатися за зареєстрованим місцем проживання чи перебування будь-кого з них.      Юристи компанії «Вікторем» допоможуть Вам скласти позовну заяву до суду та захистять Ваші інтереси в суді....

Читати далі

Коли я отримаю зарплату при звільненні?

     Стаття 116 Кодексу законів України про працю передбачає, що при звільненні працівника виплата всіх сум, що належать йому від підприємства, установи, організації, провадиться в день звільнення. Якщо працівник в день звільнення не працював, то зазначені суми мають бути виплачені не пізніше наступного дня після пред'явлення звільненим працівником вимоги про розрахунок. Про нараховані суми, належні працівникові при звільненні, власник або уповноважений ним орган повинен письмово повідомити працівника перед виплатою зазначених сум.      Якщо роботодавець порушує цю вимогу закону, юристи компанії «Вікторем» допоможуть Вам скласти позовну заяву до суду....

Читати далі