9:00 - 17:00

Час роботи Пн - Пт

+38067 318 7786

Номер для безкоштовної консультації

Facebook

Права батька при народженні дитини

9 травня 2021 року набрав чинності закон, покликаний усунути обмеження прав батька у догляді за дитиною та забезпечити рівні можливості батька і матері у виконанні батьківських обов’язків.

Тепер для працівників, які мають дітей віком до 14-ти років або дитину з інвалідністю, для одиноких матерів і батьків, які виховують дитину без батька (матері) може бути встановлена скорочена тривалість робочого часу за рахунок роботодавця.

При народженні дитини надається одноразова оплачувана відпустка тривалістю до 14-ти календарних днів комусь з наведених осіб: чоловіку, дружина якого народила дитину; батьку дитину, який неодружений з матір’ю дитини, якщо батьки проживають спільно і мають взаємні права і обов’язки; бабі чи діду, іншому повнолітньому родичеві дитини, який фактично доглядає за нею. Таку відпустку зацікавлена особа має право отримати за письмовою заявою, не пізніше трьох місяців з дня народження дитини, а протягом 30-ти календарних днів з дня виходу у відпустку – роботодавець має отримати копію свідоцтва про народження або документа, необхідного для державної реєстрації народження.

Крім того, батько нарівні з матір’ю за своїм бажанням може взяти відпустку для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку із правом отримувати відповідну допомогу за цей період. Така можливість для батька не обмежується у разі, якщо мати дитини – фізична особа-підприємець чи самозайнята особа (як це було дотепер). Батько, також, має право на відпустку без збереження заробітної плати для догляду за дитиною більшою тривалості або частково оплачувану відпустку за наявності такої можливості у роботодавця. До досягнення дитиною шестирічного віку батькові в обов’язковому порядку надається відпустка без збереження заробітної плати у разі, якщо дитина потребує домашнього догляду (на підставі медичного висновку).

За своїм бажанням батько може працювати на умовах неповного робочого часу або вдома протягом відпустки для догляду за дитиною. Про дострокове припинення такої відпустки батько має повідомити роботодавця не пізніше 10-ти календарних днів до дня припинення відпустки.

Зрівняння прав батьків і матерів стало можливим через внесення відповідних змін та доповнень до Кодексу законів України про працю та до Закону України «Про відпустки» на підставі Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення рівних можливостей матері та батька в догляді за дитиною» № 1401-ІХ.