9:00 - 17:00

Час роботи Пн - Пт

+38067 318 7786

Номер для безкоштовної консультації

Facebook

Чи можна виїхати за кордон з ID карткою?

           Паспорт громадянина України є документом, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України на території України, а паспорт громадянина України для виїзду за кордон є документом, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України особи, на яку він оформлений, за кордоном і дає право цій особі на виїзд з України і в’їзд в Україну (ч.1 ст. 21 та ч.1 ст. 22 Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус»). Отже, для виїзду за кордон потрібно використовувати закордонний паспорт громадянина України. Виїзд за кордон по паспорту громадянина України у формі ID картки можливий у разі укладення відповідних міждержавних угод (наприклад, з Турцією та Грузією).