9:00 - 17:00

Час роботи Пн - Пт

+38067 318 7786

Номер для безкоштовної консультації

Facebook

Чи можна вийти з декрету, а потім знову повернутися в декрет?

          Згідно з частиною 3 статті 179 Кодексу законів про працю України відпустка для догляду за дитиною до досягнення нею 3-річного віку надається за бажанням жінки (чи інших осіб, передбачених законом) на підставі заяви. Протягом цього терміну Ви можете неодноразово припинити і знову поновити відпустку по догляду за дитину. Для повторного отримання відпустки Ви маєте написати заяву про її надання. Під час повернення на роботу та переривання декрету, виплата допомоги по догляду за дитиною припиняється.