9:00 - 17:00

Час роботи Пн - Пт

+38067 318 7786

Номер для безкоштовної консультації

Facebook

Як вивезти дитину за кордон, якщо я мати-одиначка?

          Якщо Ви маєте статус одинокої матері і бажаєте виїхати за кордон з дитиною віком до 16-ти років, Вам необхідно надати представнику Державної прикордонної служби України довідку (витяг з Державного реєстру актів цивільного стану) про народження дитини або її нотаріально засвідчену копію. Отримати документ можна у відділі РАЦС, де зазначають підставу внесення відомостей про батька відповідно до частини 1 статті 135 Сімейного кодексу України. Термін дії такого витягу безстроковий.