9:00 - 17:00

Час роботи Пн - Пт

+38067 318 7786

Номер для безкоштовної консультації

Facebook

Чи можуть звільнити жінку у декретній відпустці?

          Стаття 184 Кодексу законів про працю дозволяє звільнити за ініціативою роботодавця жінку, яка перебуває у відпустці по догляду за дитиною чи у відпустці у зв’язку із вагітністю та пологами, тільки за умовою ліквідації підприємства з обов’язковим її працевлаштуванням.  Про наступне звільнення працівників попереджають особисто не пізніше, ніж за два місяці.  Працевлаштування таких осіб роботодавець здійснює особисто або через державну службу зайнятості.