9:00 - 17:00

Час роботи Пн - Пт

+38067 318 7786

Номер для безкоштовної консультації

Facebook

Якщо дитину не повернули з-за кордону через місяць?

           За умисне порушення місячного строку перебування дитини за межами України, у разі самостійного вивезення дитини за кордон тим з батьків, з яким рішенням суду визначено місце проживання цієї дитини, встановлено адміністративну відповідальність. Стаття 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачає штраф від 100 до 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 1700 до 3400 грн). Окрім цього, той, хто вивозив дитину втратить на рік право виїзду за кордон з дитиною, крім випадку, коли є нотаріально посвідчена згода на виїзд дитини другого з батьків.