9:00 - 17:00

Час роботи Пн - Пт

+38067 318 7786

Номер для безкоштовної консультації

Facebook

Інші види страхування

Минулий рік скорегував наше ставлення до подорожей, бізнесу, свого здоров’я. Це спричинило пожвавлення інтересу до інших видів страхування, окрім обов’язкових, наприклад для подорожуючих відповідно до Закону Україну «Про туризм». Стаття 16 закону надає можливість українцям застрахувати інші ризики, пов’язані із здійсненням подорожі для уникнення додаткових витрат і фінансових втрат у непередбачуваних ситуаціях. Відтепер серед інших видів  страхування набувають популярності наступні:

          Страхування від нещасних випадків пропонує отримання грошової виплати у разі нещасного випадку, що стався під час подорожі та спричинив тимчасову непрацездатність, інвалідність або смерть. Таким нещасним випадком може бути травматичне ушкодження, отруєння рослинами, хімічними речовинами, ліками, укуси тварин, змій, комах, захворювання кліщовим енцефалітом, ботулізмом, ураження блискавкою чи електричним струмом тощо.

          Страхування медичних витрат дозволяє отримати компенсацію медичних витрат, що виникли внаслідок надання медичної допомоги та послуг, пов’язаних з ними додаткових витрат, у разі нещасного випадку чи захворювання. Для громадян України, що здійснюють туристичні та ділові подорожі Україною і за кордон України, з 1 липня 2020 року умовами страхування може бути передбачене відшкодування медичних витрат на діагностування, амбулаторне та стаціонарне лікування застрахованої особи у разі її  захворювання на Covid-19.

           Страхування вантажу та багажу дає можливість отримати компенсацію витрат на придбання речей першої необхідності внаслідок значної затримки багажу, компенсації шкоди у разі знищення, навмисного чи необережного пошкодження, втрати, крадіжки багажу та вантажу під час перевезення або зберігання.

          Страхування фінансових ризиків передбачає уникнення фінансових втрат у разі неможливості здійснення запланованої подорожі чи її переривання. Таке страхування теж враховує ризики, пов’язанні із захворюванням на Covid-19. Наприклад, підставою для відмови від поїздки або її переривання може бути випадок захворювання застрахованої особи на Covid-19, якщо діагноз підтверджений лабораторно висновком ПЛР-тесту; відмова застрахованій особі у в’їзді в іншу країну, якщо така відмова мотивована підозрою відповідних органів у наявності у застрахованої особи захворювання на Covid-19, яке буде підтверджено лабораторно. Якщо час лікування або самоізоляції через захворювання вийшов за рамки запланованої поїздки і застрахована особа пропустила свій зворотний виліт, вартість його нового квитка буде компенсована.

          Страхування цивільної відповідальності забезпечить правове супроводження та відшкодування збитків, спричинених внаслідок заподіяння шкоди майну чи здоров’ю третіх осіб, економію коштів  та часу завдяки оперативному вирішенню конфліктних ситуацій цивілізованими засобами в правових межах.

Користуючись перевагами, передбаченими законодавством України про страхування Ви можете убезпечити себе та своїх близьких в нових умовах подорожей.