9:00 - 17:00

Час роботи Пн - Пт

+38067 318 7786

Номер для безкоштовної консультації

Facebook

Я влаштувалася на роботу, незнаючі, що вагітна, чи можуть мене звільнити?

            Стаття 184 Кодексу законів про працю України забороняє звільнення вагітних жінок і жінок, які мають дітей віком до 3-х років (до 6-ти років – ст. 179), одиноких матерів при наявності дитини віком до 14-ти років або дитини з інвалідністю з ініціативи роботодавця, крім випадків повної ліквідації підприємства, установи, організації, коли допускається звільнення з обов’язковим працевлаштуванням.