9:00 - 17:00

Час роботи Пн - Пт

+38067 318 7786

Номер для безкоштовної консультації

Facebook

Моїй дитині 2 роки, чи можу я працювати в нічну зміну?

          Відповідно до ст. 176 Кодексу законів про працю України не допускається залучення до робіт у нічний час, до надурочних робіт і робіт у вихідні дні і направлення у відрядження вагітних жінок і жінок, що мають дітей віком до 3-х років. За досягненням 3-х років – за статтею 175 КЗпП, залучення жінок до робіт у нічний час не допускається, за винятком тих галузей народного господарства, де це викликається особливою необхідністю і дозволяється як тимчасовий захід. Дотепер перелік цих галузей і видів робіт не затверджений.