9:00 - 17:00

Час роботи Пн - Пт

+38067 318 7786

Номер для безкоштовної консультації

Facebook

Чи можуть мене виселити із службової квартири?

          За статтею 124 Житлового кодексу  робітники і службовці, що припинили трудові відносини з підприємством, установою, організацією, підлягають виселенню з службового жилого приміщення з усіма особами, які з ними проживають, без надання іншого жилого приміщення. А стаття 125 ЖК містить перелік осіб, які не можуть бути виселені без надання іншого жилого приміщення. Наприклад, особи, які відпрацювали на підприємстві, в установі, організації, що надали їм жиле приміщення, не менше 10 років, користуються  правом отримання іншого житлового приміщення.