9:00 - 17:00

Час роботи Пн - Пт

+38067 318 7786

Номер для безкоштовної консультації

Facebook

Чи повинен я як інвалід сплачувати судовий збір?

          Стаття 5 Закону України «Про судовий збір» передбачає категорії осіб які звільняються від сплати судового збору під час розгляду справи в усіх судових інстанціях. Пункт 9 цієї статті надає таке право особам з інвалідністю 1 та 2 груп, законним представникам дітей з інвалідністю і недієздатних осіб з інвалідністю.