9:00 - 17:00

Час роботи Пн - Пт

+38067 318 7786

Номер для безкоштовної консультації

Facebook

Чи можу я працювати неповний робочий день?

           Так, стаття 56 Кодексу законів про працю надає Вам таке право. За Вашою заявою роботодавець може встановити неповний робочий день або неповний робочий тиждень. А якщо заявник – вагітна жінка чи жінка, яка має дитину віком до 14 років або дитину з інвалідністю, в тому числі таку, що знаходиться під її опікуванням, або здійснює догляд за хворим членом сім’ї відповідно до медичного висновку, роботодавець  зобов’язаний встановити їй неповний робочий день або неповний робочий тиждень.

           Робота на таких умовах не тягне за собою обмеження будь-яких трудових прав працівника. Оплата праці здійснюється у розмірі, пропорційному відпрацьованому часу.