9:00 - 17:00

Час роботи Пн - Пт

+38067 318 7786

Номер для безкоштовної консультації

Facebook

Колишня дружина не дає бачити дитину – що робити?

          Відповідно до статті 157 Сімейного кодексу України питання виховання дитини вирішується батьками спільно. Батьки мають право укласти договір щодо здійснення батьківських прав та виконання обов’язків тим з них, хто проживає окремо від дитини. Договір укладається у письмовій формі та підлягає нотаріальному посвідченню.

          Якщо ж батьки не можуть дійти згоди, за заявою матері або батька дитини орган опіки та піклування визначає способи участі у вихованні дитини та спілкуванні з нею того з батьків, хто проживає окремо від неї. Рішення органу опіки та піклування є обов’язковим до виконання. Якщо рішення органів опіки не виконується батьки мають право звернутися до суду. До суду можна звернутися, також і без подання заяви до органів опіки. Спосіб участі у вихованні дитини буде встановлено за рішенням суду.

          Юристи компанії «Вікторем» допоможуть Вам скласти договір з урахуванням всіх побажань кожного з подружжя або позовну заяву до суду.