9:00 - 17:00

Час роботи Пн - Пт

+38067 318 7786

Номер для безкоштовної консультації

Facebook

Чи можна оформити дарчу на неповнолітню дитину?

     Так, можна. Цивільний кодекс України не встановлює вікових обмежень для укладення договору дарування. Стаття 720 передбачає, що сторонами договору дарування можуть бути в т.ч. фізичні особи, юридичні особи, держава Україна, територіальна громада. Але, зверніть увагу, що укладати договори, які підлягають нотаріальному посвідченню  від імені неповнолітніх можливо тільки за згодою батьків (осіб, які їх замінюють) та з дозволу органу опіки та піклування.

     Адвокати компанії «Вікторем» допоможуть Вам розібратися в особливостях договорів та обрати для Вас оптимальний варіант.