9:00 - 17:00

Час роботи Пн - Пт

+38067 318 7786

Номер для безкоштовної консультації

Facebook

 

Адвокат по сімейним справам

High moral and ethics standards.
Викторем > Сімейне право  > Адвокат по сімейним справам

Адвокат по сімейним справам

Сімейні проблеми завжди є непростим випробуванням для кожної сторони, залученої в емоційно складний процес розірвання шлюбу.
Сімейний адвокат – ідеальне рішення для того, щоб захистити Вас від зайвих витрат нервів і коштів під час розлучення. Досвідчений адвокат компанії «Вікторем» надасть Вам необхідну правову допомогу, націлену на досягнення правомірного задовільного результату.

Дії сімейного адвоката

При зверненні до юриста щодо сімейних конфліктів, від Вас буде потрібно пояснити суть проблеми, затвердити план дій і передати документи, що вимагаються для судового розгляду.

Послуги адвоката при розлученні наступні:

  • Складання позовної заяви про розлучення, стягнення аліментів, поділ майна;
  • Зустрічі з чоловіком-дружиною для врегулювання конфліктів і роз’яснення ситуації зі справами;
  • Врегулювання суперечок щодо дітей;
  • Розділ майна, набутого в цивільному шлюбі;
  • Присутність на судовому засіданні;
  • Відстоювання Вашої позиції в суді, надання нових доказів.

Від сімейних конфліктів страждають не тільки дорослі члени сім’ї, а часто і діти. Від дій батьків залежить їхній психологічний стан і майбутня доля. Фахівці юридичної компанії «Вікторем» розуміють всю складність процесу розлучення і діляться своїм практичним досвідом, як мінімізувати негативні наслідки для всіх членів сім’ї. Послуги адвоката щодо розділу майна допоможуть врегулювати всі види сімейних спорів професійно і грамотно, при цьому обов’язково враховуючи, в першу чергу, інтереси дітей.
Чинне законодавство передбачає можливість поділу майна подружжя до моменту розірвання шлюбу або вже після закінчення розлучення. Адвокати хочуть застерегти Вас від зайвої самовпевненості в питаннях розподілу майна, адже поки документи не будуть підписані на Вашу користь, розслаблятися не можна.

Вартість сімейного адвоката

Оскільки адвокат застосовує індивідуальний підхід до кожної проблеми, то і ціни на юридичні послуги в кожній ситуації індивідуальні. Під час першої зустрічі з фахівцем визначається приблизний обсяг робіт, очікувані результати та вартість участі адвоката. Вартість послуг адвоката при розлученні залежить від складності справи та тривалості судового розгляду.
Скільки коштує послуга адвоката щодо розділу майна, можна з’ясувати під час вивчення адвокатом документів, що підтверджують право власності на рухоме і нерухоме майно. Наші адвокати по сімейних справах готові надати кваліфіковані послуги за розумною ціною, яка відповідає трудомісткості процесу.
Як показує тривалий практичний досвід роботи, на сімейних адвокатів економити не варто. І, якщо життєва ситуація вимагає втручання досвідченого юриста, то слід звернутися за кваліфікованою допомогою. Грамотна оцінка Вашої проблеми застереже від небажаних матеріальних збитків і стресу.