9:00 - 17:00

Час роботи Пн - Пт

+38067 318 7786

Номер для безкоштовної консультації

Facebook

Послуги адвоката по ДТП

Перші хвилини після ДТП – це стресс для всіх учасників подій. В такій ситуації важко тримати себе в руках і тверезо розмірковувати, ось чому часто ситуація може вийти з-під контролю. Перші хвилини – вони ж і найважливіші, саме тому дії повинні бути чіткими і злагодженими.

 

ПРАВИЛА ПРИ ДТП

При аварійній ситуації важливо дотримуватися особливих правил, які в майбутньому допоможуть співробітникам поліції швидко і об’єктивно розслідувати подію:

 

 • при можливості включити аварійку, встановити знак аварійної зупинки;
 • при необхідності викликати швидку медичну допомогу;
 • викликати співробітників патрульної поліції;
 • зв’язатися з представником Вашої страхової компанії;
 • викликати адвоката по ДТП.

 

До приїзду патрульних поліцейських забороняється пересувати машину, переміщати предмети, пов’язані з ДТП. Буде корисним сфотографувати свій автомобіль з усіх боків, а також потерпілі автомобілі інших учасників події.
Слід пам’ятати, що проведення експертизи щодо наявності алкоголю в крові можна здійснювати лише в медичних установах відразу після події.


Адвокати компанії «Вікторем» наполягають на тому, що домовлятися про відшкодування матеріальної шкоди з іншими учасниками аварії без належної оцінки матеріальної шкоди заборонено! Адже це може призвести до ліквідації всіх доказів, що підтверджують Вашу невинність.

 

Послуги адвоката по ДТП

 

Адвокат має законне право бути присутніми при складанні схеми пригоди, заповнення європротоколу та інших документів. Поради адвоката допоможуть вирішити конфліктну ситуацію швидко і уникнути додаткових витрат. Юристи ТОВ «Вікторем» мають великий практичний досвід ведення справ, пов’язаних з ДТП.

 

АДВОКАТ ПО ДТП ДОПОМОЖЕ:

 

 • правильно заповнити документи, детально описати всі обставини події;
 • оформити заяву і документи для страхової компанії;
 • захистити ваші права під час проведення слідчих дій;
 • представити інтереси клієнта при проведенні експертизи і оцінки
 • матеріального збитку;
 • оскаржити вирок суду.

 

Учасник ДТП може звернутися за правовою допомогою на будь-якій стадії розслідування. Уклавши договір про надання юридичної допомоги, адвокат компанії «Вікторем» може ініціювати проведення додаткових слідчих дій, долучати до справи нові факти, матеріали, які доводять невинність клієнта. При затягуванні розслідування кваліфікований юрист добре знає, в які органи необхідно написати скарги, щоб справа зрушила з місця.


Наші юристи працюють прозоро, щоб клієнт розумів, на якій стадії знаходиться його справа, і які методи використовує адвокат. Вартість послуг адвоката по ДТП визначається пропорційно проведеній роботі та отриманого результату.
На жаль, застрахуватися від дорожньо-транспортної пригоди неможливо. Але можливо мінімізувати матеріальні і моральні витрати, якщо своєчасно звернутися за кваліфікованою допомогою.