9:00 - 17:00

Час роботи Пн - Пт

+38067 318 7786

Номер для безкоштовної консультації

Facebook

 

Послуги адвоката по спадщині

High moral and ethics standards.
Викторем > Сімейне право  > Послуги адвоката по спадщині

Послуги адвоката по спадщині

При розгляді справ, пов’язаних із спадкуванням, завжди краще, щоб це питання вирішував саме адвокат з великим практичним досвідом в даній сфері. Адже безліч законодавчих «підводних каменів» роблять цю категорію справ особливо складною. І тільки кваліфікований фахівець зможе задовольнити запити клієнта, не виходячи за межі закону.

Спадкування і його види

Цивільним Кодексом України передбачено 2 види спадкування:

 • за законом;
 • за заповітом.

Різниця 2 видів спадкування

У чому суттєва різниця цих видів і який з них застосовується? Заповіт вважається прямою безпосередньою волею власника і при дотриманні формальних умов складання заповіту спадкування буде проходити по 2 типу. Якщо ж заповіт відсутній або ж було доведено його невідповідность законним вимогам, то спадкування відбувається згідно закону.

При розгляді даної категорії справ адвокати компанії «Вікторем» пропонують наступне:

 • консультації з питань спадкування;
 • допомогу в складанні заповіту;
 • правовий аналіз ситуації з метою вирішення конфліктів між родичами;
 • співпрацю з нотаріусом;
 • ведення переговорів між спадкоємцями для досягнення компромісного рішення;
 • підготовка документів для передачі справи в суд;
 • допомогу в отриманні доказів родинних відносин;
 • при необхідності оскарження рішення суду;
 • супровід справи після прийняття рішення суду до фактичного його виконання.

При відкритті спадщини певна частина майна іноді потребує переоформлення. Адвокат сприяє законному оформлення рухомого і нерухомого майна, земельних ділянок, банківських рахунків, страхових виплат тощо.
Останнім часом почастішали ситуації, коли разом з грошовими коштами та майном від власника переходять борги або кредитні заборгованості. Як вчинити в такій ситуації і уникнути суттєвих витрат, кваліфіковано і швидко допоможуть вирішити юристи ТОВ «Вікторем».

Спори між спадкоємцями

Адвокат допоможе розібратися із спадковим майном і, при необхідності, поділити його. Згідно із законом спадкоємцями виступають близькі родичі власника. Найчастіше люди, які не мають прав, оформляють частину майна на себе і користуються ним незаконно. Адвокат допоможе виявити, хто з родичів належить до спадкоємців першої, другої і наступних черг і визначити частку майна, яка переходить до кожного з них.
Складні правові ситуації виникають в тих випадках, коли власність не була оформлена належним чином за життя спадкодавця. Відсутність правовстановлюючих документів на квартиру, автомобіль, земельну ділянку може привести до того, що всі перераховані блага перейдуть державі. За допомогою досвідченого адвоката є шанс підтвердити право власності та оформити право на  спадкування на законних підставах.